P&O Corporate Serviced Apartments 

ISAAP Quality Accreditation & ASAP Accredited Provider Membership

 

Akredytacja jakości ISAAP i członkostwo akredytowanego dostawcy ASAP


P&O Corporate Serviced Apartments to pierwszy w Polsce akredytowany członek Association of Serviced Apartment Providers (ASAP).

Z sukcesem jako jedyna firma w Polsce  uzyskaliśmy i co roku odnawiamy  akredytację ISAAP - wiodący światowy standard dla sektora serwisowanych apartamentów.

Nasza akredytacja jakości ISAAP potwierdza, że:

  • Zostaliśmy surowo ocenieni pod kątem spełnienia 250 kryteriów jakości usług, przepisów i bezpieczeństwa
  • Przestrzegamy wszystkich kluczowych wymagań prawnych, ustawowych oraz BHP
  • Oferty naszych nieruchomości są dokładne i przejrzyste
  • Zapewniamy wysokiej jakości obsługę gości
  • Stosujemy się do najlepszych doświadczeń w branży.

Z dumą prezentujemy markę jakości ISAAP potwierdzającą, że uzyskaliśmy status Quality Accredited Provider od ISAAP, wiodącego globalnego dostawcy ocen w zakresie jakości, raportowania i nagród uznania dla sektora zakwaterowania z obsługą, mieszkań korporacyjnych i apartamentów dla kadry kierowniczej w branży hotelarskiej.

ASAP wprowadził wewnętrzny proces oceny jakości, mający na celu zapewnienie zgodności z podstawowymi wymogami w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa, dobrych praktyk oraz systemu pomiaru i porównania jakości usług. Ten certyfikat oznacza, że ​​goście mogą być pewni, że zapewniamy niezmiennie wysoki standard obsługi klienta, komfortu oraz zdrowia i bezpieczeństwa.

Jako organizacja handlowa, ASAP dąży do zapewnienia konsumentowi zaufania do rezerwacji zakwaterowania w serwisowanych apartamentach w dowolnym miejscu na świecie.

W 2014 r. wprowadzony został program akredytacji jakości, który ewoluował w ISAAP (proces międzynarodowej akredytacji serwisowanych apartamentów). ISAAP umożliwił ASAP osiągnięcie tego celu poprzez dostarczenie pakietu nagród za oferowaną jakość usług. Stanowią one istotny czynnik odróżniający dostawcę zakwaterowania z obsługą od konkurentów, którzy nie osiągnęli tej nagrody. Dają one konsumentowi lub nabywcy korporacyjnemu gwarancję, że standardy zdrowia, bezpieczeństwa, ochrony i jakości zostały osiągnięte, a obowiązek opieki nad klientem jest zapewniony.

Od 1 września 2019 r. ISAAP wprowadza zgodność, która - jeśli zostanie osiągnięta przez usługodawcę zapewniającego zakwaterowanie - zapewni konsumentowi gwarancję, że spełnione zostały wymagane standardy bezpieczeństwa, ochrony i obowiązku zachowania ostrożności. Wszyscy dostawcy muszą osiągnąć tę zgodność, aby potwierdzić swoje członkostwo w ASAP.

Akredytacja jakości ma na celu potwierdzenie, że usługodawca świadczący usługi zakwaterowania zapewnia osiągnięcie minimalnych akceptowalnych standardów jakości i komfortu oferowanego klientom od początku do końca pobytu.

ISAAP wprowadza również wyższy poziom akredytacji – Platinum. Jest to najwyższa nagroda ISAAP za uznanie jakości. Ta nagroda umożliwia dostawcom, którzy osiągną wyznaczone wyniki kontroli w procesie oceny jakości, możliwość zaprezentowania i promowania zakwaterowania jako standardu Platinum. Więcej szczegółów na temat tej nagrody zostanie ogłoszonych w czasie jej premiery po 1. września 2019 r.

Akredytacja agentów jest tej w chwili najszybciej zdobywającą uznanie nagrodą dla firm uczestniczących w procesie akredytacji i osiągających wymagany standard. Nagroda ta stale ewoluuje pod względem złożoności i przydatności i może stać się cennym elementem wspierającym sukces organizacji handlowej.  

www.staywithconfidence.com/about-us/

 

 

 Jesteśmy członkiem  miedzynarodowego zrzeszenia firm relokacyjnych EURA EuRA | EuRA (eura-relocation.com)  na konferencji w Dublinie w 2023 zostaliśmy wyróznieni za dotychcasowy dorobek i utrzymywanie wysokiego standardu usług dla klentów koprpiracyjnych :

 

 

Oprócz apartamentów obsługiwanych przez P&O mamy dostęp do ponad 55 000 apartamentów na całym świecie w ponad 130 krajach w których możemy zaoferować Państwu pobyty korporacyjne na najwyższym poziomie .  Oferta : https://www.pandoapartments.com.pl/pl/miedzynarodowe-zakwaterowanie-korporacyjne.html