Nieruchomości inwestycyjne w Warszawie , na Costa del Sol w Hiszpanii , w Londynie i Manchesterze (UK)

Jesteśmy liderem na rynku krótkoterminowego wynajmu nieruchomości w Warszawie na którym  działamy od ponad 12 lat .  Zajmujemy się sprzedażą i wynajmem nieruchomości w Warszawie, Manchesterze, Londynie, na Costa Del Sol w Hiszpanii gdzie róniez mamy biuro .  

Nieruchomości Inwestycyjne w Warszawie pod wynajem krótkoterminowy .

W ofercie posiadamy wyselekcjonowane oferty nieruchomości inwestycyjnych dedykowane do wynajmu krótkoterminowego, pozwalające przyszłym właścicielom uzyskac większe przychody i dające większe bezpieczeństowo niż w przypadku wynajmu długoterminowego

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami nieruchomości do sprzedaży w Warszawie bezpośrednio od Developera >>>

Nieruchomości inwestycyjne w UK - Londyn i Manchester

Zarówno Londyn jak i Manchester ciesza sie ogromną popularnością , ceny nieruchmości stale rosną po kilka - kilkanaście % rocznie .

Szczególne teraz , kiedy kurs funta jest na najnizszym poziome od wielu lat, warto zastanowic się nad inwestyczją w UK i powierzeniem nam w zarządzanie nieruchomości . Oba miasta gwarantuja bardzo wysoki obłozenie wynajmu , oraz stały wzrost cen nieruchomości .

Zapraszamy do kontaktu paulina.rogalska@pandoapartments.co.uk

Możemy dla Panstwa zorganizowac na miejscu zakwaterowanie , oglądanie wyselekcjonowanych nieruchomości, zapewniamy opiekę prawną , podatkową , pomagamy przeprwadzić całą procedurę zakupu , osobiście zajmujemy się przystosowaniem mieszkaia do wynajmu, sprawdzamy czy w danej lokalizacji dozowlony jest wynajem krótkoterminowy , zajnujemy siepełną osługą mieszkania, rezerwacji i klientów . Zapewniamy serwis sprzątający i serwis techniczny.

 

Nieruchomości inwestycyjne w Hiszpanii  

Siedziba naszego biura w Hiszpanii znajduje się w Marbelli i Maladze , najbardziej popularnym i prestizowym miejscu w Hiszpanii . właścicielami. W oferci posiadamy również ciekawe oferty z hiszpańskich banków .

Malaga aktualnie stałą się najatrakcyjniejszym miejscem turystycznym i do mieszkania . Brakuje nieruchomości w dobrych lokalizacjach turystycznych ( okolice starego miasta i portu) , ceny już mocno poszły w górę i będą jeszcze rosły . Miasto dynamicznie się rozwija, rewitalizowane są ostatnie pozostałe stare kamienice na starówce które jeszcze nie zostały odremontowane , powstają w nich drogie, luksusowe apartamenty. Malaga ma być miastem nr 1 kultury europejskiej, rozpoczęto kilka projektów m.im. Anton Banderas otwiera ogromy teatr w ścisłym centrum w starym budynku gdzie będą hollywdodzke przedstawienia i musicale , powstaje ogrome audytorium muzyczce na koncerty dal wielotysięcznej publiczności . Co roku odbywa się festiwal filmowy kina Hiszpanskojęzycznego .

Malaga jest na 18 miejscu najbardziej pożądanych destynacji turystycznych na świecie ! ( dane z 2018 roku) Co czyni ją znakomitym miejscem na inwestowanie w nieruchomości pod wynajem http://www.theolivepress.es/spain-news/2018/12/15/spains-andalucia-among-top-20-global-travel-destinations-for-airbnb-customers/#utm_source=rss&utm_medium=rss Powstał kilka lat temu nowy port do którego w tym samym czasie dobiją po 3 ogromne statki wycieczkowe ( są 3 terminale) . Port będzie teraz rozbudowywany o duży port jachtowy dla luksusowych jednostek . To tak w skrócie . Miasta przez cały rok jest pełne turystów , otwartych barów, kawiarni, lokalnych małych restauracji .

Nie pobieramy od klienta żadnych dodatkowych prowizji.
Pracując bezpośrednio z danym bankiem, mając domy na wyłączność bez żadnych zbędnych pośredników i nie naliczając sobie dodatkowych prowizji, nasze ceny stają się szczególnie atrakcyjne. Klientom zapewniamy pomoc od samego początku i prowadzimy przez cały proces zakupu i obsługi klienta: - odbieramy nieodpłatnie z lotniska w Maladze lub Alicante, - pomagamy w zakwaterowaniu w naszych apartamentach, - udzielamy wszelkiej pomocy w całym procesie transakcji, w zdobyciu kredytu, otwarciu konta w hiszpańskim banku, załatwieniu wszelkich formalności notarialnych, - wyrabiamy numery NIE upoważniające do zakupu domu w Hiszpanii, - w razie potrzeby udzielamy pomocy w zakupie mebli czy zrobieniu małego remontu. Szczególną uwagę poświęcamy także klientom, którzy nam zaufali oddając do dyspozycji swoją nieruchomość. Zajmujemy się bowiem wynajmem sezonowym lub całorocznym domów i mieszkań zakupionych przez naszych klientów.

Państwo powierzają nam klucze a my szukamy chętnych na wynajem, zajmujemy się sprzątaniem i opiekujemy Państwa posiadłoscią.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami nieruchomości do sprzedaży w Hiszpanii >>>